אודות ימקו והצוות Toggle

ימקו-ידפז הינה חלק מקבוצת פקר ידפז שהינה קבוצה מובילה בישראל בתחום הפלדה.
חממות ומבנים חקלאיים הינם תחום עיסוקה העיקרי של החברה.
עמידה בתקנים המקובלים בארץ ובעולם, מערכת אבטחת איכות ושירות ללקוח ברמה גבוהה הביאו לימקו-ידפז הכרה בינלאומית וכן של כל הגורמים המוסדיים בישראל כגון משרד החקלאות, הסוכנות היהודית, וכו'. החברה מפתחת, מתכננת, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של חממות ומבנים מודולריים לחקלאות, החל ממבנים פשוטים ביותר וכלה במבנים המבוססים על טכנולוגיה גבוהה מאוד הכוללת בין היתר מערכות פיקוד ובקרה ממוחשבות להפעלת המערכות השונות של החממה.

המגוון הרחב של הדגמים מאפשר התאמתם לצרכי הלקוחות השונים כולל התאמה לתקציב ההשקעות העומד לרשותם.
מבני החממה המותאמים לסוגי כיסויי שונים, כגון: פוליאתילן, PVC, פוליקרבונט, וכו' .
המבנים מורכבים מפרופילי וצינורות פלדה מגולוונים בחם שמיוצרים בהתאם לדרישות התקנים המחמירות ביותר. הרכבת המבנים בשטח הינה פשוטה יחסית וניתנת לביצוע גם ע"י עובדים בלתי מיומנים.
החברה מספקת את כל הוראות ההרכבה וכן טכנאים מנוסים להדרכת הלקוחות.

במידת הצורך ועפ"י בקשת הלקוחות, החברה מספקת את המבנים מורכבים בשטח, עם או בלי כיסוי, תוך לקיחת אחריות מלאה על ביצוע ההרכבה.

ימקו ידפז מספקת עפ"י דרישה ציוד משלים לחממות ולמבנים כגון: סוגים שונים של כיסויים, מערכות השקייה, בקרת אקלים וכו' .כמו כן מספקת החברה עזרים נוספים לחקלאים כגון: הדליות ואביזרי הדליה, כבלים, צנרת וכו'. חממות החברה מופעלות בהצלחה רבה ברוב איזורי הארץ החל משנת 1975 כמו כן במדינות שונות בעולם כגון: מכסיקו, דרום אפריקה, אמריקה הלטינית, ארה"ב, הודו, סין, ומדינות רבות נוספות.

החברה ממשיכה בפיתוח מבנים מתוחכמים על מנת לעמוד בדרישות הגבוהות של החקלאות המודרנית, ופעילות זו מתבצעת בהיקפים משמעותיים הן בישראל והן בשווקי העולם.

073-2367888 yamko@yamko.co.il
מעוניין לקבל הצעה וליווי מאנשי המקצוע המובילים בתחום? התקשר עכשיו, 073-2367888 yamko@yamko.co.il

ShutDown