×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

בתים פרטיים וציבוריים בבניה מתקדמת

בתים פרטיים וציבוריים בבניה נמוכה למגורים ולשימוש ציבורי.
בנייה מתקדמת היא בנייה מדויקת במיוחד, המתבצעת בזמן קצר  יחסית לבנייה המסורתית, ובתקציב ידוע מראש. תהליך הבנייה המתקדמת, שרובו המכריע  מתבצע במפעלי החברה, מצמצם משמעותית את מפגעי הרעש והפסולת באתרי הבנייה. התכנון, התהליך המוקפד, והמפרט האיכותי מצמצמים  משמעותית את עלויות האחזקה של המבנים לאורך השנים, ומביאים לחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה השוטפת של הבית.

לבנות עם ימקו
לקוחות ימקו, נהנים מכל היתרונות המובנים של הבנייה המתועשת, ובנוסף, מהעבודה עם חברה בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום זה, הפועלת כחלק מקבוצת פקר פלדה, קבוצת החברות המובילה בתחום שירותי הברזל והפלדה בישראל. ימקו מבצעת עבור לקוחותיה את כל תהליכי הבניה החל משלב התכנון, דרך השגת ההיתרים וקבלת הרישיונות, הליווי האדריכלי, עבודות התשתית והפיתוח, ועד לקבלת המפתח, ביעילות, ובתיאום מלא בין הגורמים השונים, תוך חיסכון ניכר בזמן ובמשאבים כלכליים.

בונים בלי דאגות.
ימקו מסירה מלקוחותיה כל דאגה בנוגע לחריגות מהתקציב, אי עמידה בלוחות זמנים או תקלות במהלך הבנייה. האדריכל, מנהל הפרויקט וקבלני המשנה, עובדים בשיתוף פעולה מלא. מטרתם היא לסיים את הבנייה באופן היעיל, המהיר והאיכותי ביותר ולאפשר ללקוחות ליהנות מחוויה מקצועית ונעימה לאורך כל התהליך, עד כניסתם לבית החדש. 

פיקוח מתמיד.
ימקו מקפידה על פיקוח מתמיד באתרי הבנייה. על מנת להבטיח עבודה מקצועית, ללא פשרות. בנוסף, הפיקוח הקפדני מאפשר לחברה לספק ללקוחותיה באופן שוטף, דיווחים מעודכנים על התקדמות התהליך ועל כל שינוי או עיכוב העלולים להתרחש.

החומרים הטובים ביותר.
הניסיון רב השנים של ימקו, שנצבר במהלך שורה ארוכה של פרויקטים מורכבים, לא מאפשר לחברה להסתפק בפחות מהטוב ביותר. קונסטרוקציית פלדה מגולוונת בהתאם לתקן, בלוק איטונג דו שכבתי, מבודד חום ורעש, צנרת PEX העומדת בתקנים מחמירים, ציפוי פנים חסין אש, מערכות חשמל, תאורה, דלתות כניסה, חלונות אלומיניום בכל הדגמים, כל אלה ועוד מבטיחים ללקוחות ימקו, בנייה איכותית במיוחד.

בנה ביתך בשיטה מתקדמת, משתלמת תקציבית ובזמן קצר.

לפרטים נוספים והזמנות בכל הארץ אנא פנה במייל [email protected] או בטלפון 972-73-2367888+ ולאתר הסוכן בצפון הארץ http://netivys.com/