×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

המפעל

מפעל ימקו מקבוצת פקר פלדה, הגדולה ביותר בתחומה במזרח התיכון, פועל משנת 1975 ומתמחה בעבודות קלות וכבדות. מאז ייסודה חברת ימקו עוסקת במגוון רחב מאוד של פעילויות בישראל ומייצרת מבני פלדה אזרחיים ותעשייתיים, מבנים לבתי צמיחה (חממות לסוגיהן השונים, בתי רשת ומנהרות), מבנים למשק חי (לולים, רפתות, דירים, מפטמות ומכוני חליבה) ומבני מגורים בבניה קלה ומהירה בהתיישבות העובדת, מושבים, קיבוצים, הרחבות ושכונות מגורים בבניה נמוכה.
לימקו ניסיון של למעלה מ – 40 שנה בביצוע פרויקטי מפתח משלב התכנון דרך הביצוע והגמר ועד ל “קבלת המפתח”.
ימקו מספקת את כל שרותי ומרכיבי תהליך הבניה, ביחד כולם או/ו לחוד, מאפיון הפרויקט ובדיקת הכדאיות, דרך תכנון, ייצור, צביעה, הובלה, הרכבה, עבודות גמר והרצה עד לפעילות שוטפת ותקינה.
ימקו ידועה באיכות, אמינות ומצוינות הבאה לידי ביטוי במתקני הייצור, שיטות העבודה, ציוד ייצור מתקדם ביותר וכח אדם איכותי תוך הקפדה בלתי מתפשרת על לוחות זמנים, דרישות הלקוח, איכות המוצר ועמידה בתקנים ישראלים ובינלאומיים.
לרשות ימקו עומדים כ- 16,000 מ”ר של שטחי ייצור ותפעול לרבות אולם ייצור מקורה עם ציוד ייצור ושינוע, כולל עגורנים. ציוד זה מאפשר תפוקות ייצור של מאות טונות לחודש.
ימקו עובדת בממשק ישיר עם חברות אחיות בקבוצת פקר לרבות מפעל הגלוון היושב בצמוד לימקו, מפעל הצבע, מפעל הפרופילים ומפעל הפחים היושבים בסמוך. כל האופרציה הקשורה המתוארת כנ”ל הינה פעילות סינרגטית המקנה לימקו יתרון משמעותי בשליטה על איכות המוצר המוגמר וקיצור זמני הביצוע, היינו: לימקו שליטה על התהליך מתחילתו ועד סופו וללקוח: איכות ללא פשרות וקיצור זמני אספקה. 

בקרת איכות:
לרשות מחלקת בקרת האיכות של ימקו צוות מנוסה של מהנדסי ובקרי איכות המתמחים במבני פלדה אזרחיים ותעשייתיים.
מחלקת בקרת האיכות של ימקו משתמשת בציוד הדרוש על מנת להבטיח שימוש בחומרים מעולים ומוצרים ברמה גבוהה ביותר תוך שיתוף פעולה הדוק בשקיפות מלאה עם הלקוחות, מעבדות מוסמכות, ניהול תיקי איכות מקיפים, פיקוח צמוד על כל היבטי הפרויקטים עד לסיומת לשביעות רצון הלקוח.

מחלקת הייצור:
מחלקת הייצור של ימקו מעסיקה עובדים ותיקים ומקצועיים בתחומי עיבוד הפלדה החל משלב התכנון, ההכנות והביצוע ע”י מפעילי מכונה וציוד עיבוד פלדה, מסגרים מקצועיים ורתכים מוסמכים למגוון עבודות תוך עמידה בתקנים ישראליים ובינלאומיים.

מחלקת תפ”י (תכנון, פיתוח וייצור):
מחלקה מתקדמת ועתירת ניסיון הנעזרת בתוכנות ניהול מפעל מתקדמות, כוח אדם איכותי, ציוד לעיבוד פלדה מוביל, לעמידה בלוחות זמנים קפדניים ולמוצר ברמה הגבוהה ביותר.

ניהול פרויקטים:
לימקו צוות ניהול פרויקטים וניסיון עשיר בביצוע פרויקטים בעשרות מדינות על פני רחבי הגלובוס, החל מפרויקטים קטנים ועד פרויקטים בהיקפים של מיליוני דולרים.
לימקו ידע וניסיון מקיף בניהול והקמת פרויקטים בתחום החממות, משק חי ומבני תעשיה על כל נגזרותיהם.
מנהלי פרויקטים מנוסים מלווים את הלקוח בכל שלבי הפרויקט החל מלימוד מעמיק של צרכי הפרויקט, תכנון, ליווי ותיאום מול יועצים וקבלנים שונים, ניהול ותזמון ההנדסה, הייצור וההרכבה בשטח, עד סיום הפרויקט לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.
לימקו שיתוף פעולה הדוק ורב שנים עם מתכננים, אדריכלים ויועצים: יועצי ביסוס, נגישות, בטיחות וכיבוי אש, חשמל, קונסטרוקציה, אינסטלציה ותאורה. הניהול המקצועי והאינטנסיבי של כל פרויקט מביא למוצר המותאם בדיוק לצרכיו של הלקוח תוך הקפדה על בטיחות, איכות ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים של הפרויקט ובאיכות ביצוע ללא פשרות.