×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

קונסולי סחר וכלכלה

נספח מסחרי יקר,

אנו שמחים שהחלטת להתעניין בחברתנו, אנו מבטיחים לך יחס אישי ומקצועי במסגרת עבודתך עמנו.

ימקו ידפז תעשיות בע”מ הינה חברת פרויקטים אגרו – חקלאיים מובילה בתחומה מישראל, בעלת המפעל היצרני הגדול ביותר בישראל בתחומה גם בהיבט של כושר הייצור שלו, המתמחה בעיקר במגזר החקלאי ובעלת ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום החממות ולמעלה מעשור בענף בעלי החיים ובמבני תעשיה. ימקו רואה עצמה כ- “one stop shop” בכך שהיא מספקת ללקוח את כל צרכיו בתהליך הקמת הפרויקט. תהליך היצור כולו נעשה בתוך הקבוצה, החל מתכנון וייצור חומרי הגלם ועד להקמת הפרויקט בשטח, לרבות: ניתוח צרכי הלקוח, תכנון כל היבטי הפרויקט תוך הקפדה על עמידה בתקציב ובלו”ז שנקבע מראש, ביצוע הפרויקט בהתאם לתכנון וליווי של הלקוח גם לאחר סיום הקמת הפרויקט, לשביעות רצונו המלאה.

הדגש בעבודתנו מושם על פתרונות ארוכי טווח המספקים ללקוח ביטחון במוצרים, ביעילותם ובתפוקתם.

החברה הינה חלק מקבוצת פקר תעשיות, אשר הוקמה בשנת 1934 והינה קבוצת החברות הגדולה והמובילה בתחום שירותי הברזל והפלדה במזה”ת, לקבוצה מחזור כספי של למעלה מ-300 מיליון דולר וניסיון של למעלה מ-83 שנה. במסגרת קבוצת פקר תעשיות נמצאים 11 מפעלים גדולים לעיבוד ויצור פרופילי פלדה.

ימקו מתמחה בתכנון, הקמה, יישום ותמיכה במגוון רחב של פרויקטים חקלאיים בתחומים שונים, לרבות, חממות, לולים, רפתות, דירים, בתי אריזה, בתי קירור, מרכזים לוגיסטיים, מבנים תעשייתיים ומבנים מודולריים.

אנו מחפשים בעלי חוות/אדמות, אנשי עסקים וחברות אשר מעוניינים לרכוש את מוצרינו בין אם במסגרת פרויקט מפתח ובין כמוצרים בפני עצמם.