×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

גישה אקולוגית ירוקה

חממות ימקו – הגישה הירוקה

חקלאות מקיימת

הפרויקטים של ימקו המשלבים פיתוח כפרי,  בתי צמיחה, גידול בעלי חיים וגידולי שדה משלבים את מיטב הטכנולוגיה לחיסכון במים ולמניעת תהליכי מדבור באמצעות עצירת נדידת קרקעות ופיתוח שטחים ירוקים.

בפרויקטים לגידול בעלי חיים של ימקו נעשה שימוש בפסולת ליצירת קומפוסט ומחזור לצורך דישון הגידולים, בנוי וחקלאות.

חממות ימקו נשענות על גישת החקלאות המקיימת  ומאפשרות שימוש באמצעים מגוונים המאפשרים הפחתה למינימום של הפגיעה בסביבה.

החממות של חברת ימקו מצוידות במיטב הטכנולוגיה בכדי לאפשר אוורור טבעי בחממות ואביזרים כמו וילונות צד ידניים או ממונעים, וילונות קדקוד ידניים או ממונעים , מאפשרים אוורור טבעי תוך שימוש במשאב הרוח להחלפת האוויר בחממה תוך שמירה עליה מפני מזיקים על ידי כיסוי הקירות וחלונות הגג ברשת נגד מזיקים באיכות גבוהה השומרת מפני חדירת מזיקים וגורמי מחלות לתוך שטח הגידול.

הכיסויים למבני החממות של ימקו עשויים מהאיכות הגבוהה ביותר ומסוגלים להשיא את תנאי הפוטוסינתזה בעבור הצמחים באמצעות דיפוזיה של האור ושבירתו להגדלת הפריזמה הנקלטת.

כיסויי הפוליאתילן והפוליקרבונט של ימקו הם בעלי תוחלת החיים הגבוהה ביותר ושומרים על איכות הסביבה ומבודדים מצורה אופטימלית מקרינת UV כך שקצב החלפת הכיסויים בחממות הוא מינימלי.

כיסויי הרשת בחממות, מנהרות וכמובן בתי הרשת של ימקו מאפשרים להגיע לגידולים אורגניים או בעלי ממשק הדברה משולב (IPM ) תוך שימוש מינימלי ואפילו אפסי בריסוסים בחומרי הדברה וזאת על ידי שיטת המניעה. בימקו משלבים רשתות נגד חרקים עם יריעות פלריג רגילות או צהובות ושימוש במשטחי דבק לאיתור ולכידת חרקים.

על פי האפשרויות באתר ודרישת הלקוח ניתן להוסיף אלמנטים בעלי הפעלה סולארית לפרויקטים של ימקו כמו משאבת מים סולארית, תאורה סולארית ואף שילוב פאנלים סולאריים במבנה עצמו.

מערכות ההשקיה בפרויקטים של ימקו הינם חסכוניים באנרגיה ובמים ושומרים על הסביבה תוך הקפדה על  הפעלת המערכות במועדים האופטימליים לשם חיסכון במים ואנרגיה. ללקוחות מוצע גם אפשרות למערכת מחזור מים מושלמת הכוללת סינון וטיפול ב UV למניעת זיהומים , צומת מיהול והפחתה משמעותית בצריכת דשנים כימיים.

הפרויקטים של ימקו בדגש ירוק יותר