×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

מחלקת בניה תעשייתית

הקמת מבני תעשייה, מחסנים ומרלו”ג היא תהליך מורכב, הדורש תכנון קפדני, מיומנות, מקצועיות, גמישות ותשומת לב לכל פרט. בימקו מחלקת תכנון וצוות מנוסה המתכנן ומקים מבני תעשייה במגוון גדלים ותצורות, בהתאם לדרישות ולצרכים הייחודיים של כל לקוח. מבנים אלו של ימקו מוקמים תוך שימת דגש על בטיחות, נוחות, שילוב יעיל של מערכות ניהול ותפעול, התאמה מלאה לתהליכים התפעוליים השונים, עיצוב אסתטי וגימור מוקפד.

חטיבת הפרויקטים
הניסיון, המיומנות והיכולות שצברו אנשי חטיבת הפרויקטים של ימקו, מאפשרים להם לתכנן ולפתח פרויקטים מורכבים בישראל בעולם, בכל סביבה ובהתאם לצרכי הלקוח.

חטיבת הפרויקטים מבצעת:
ניתוח מפורט של הצרכים ויצירת פתרון שלם ומענה המותאם לצרכים הספציפיים.
תכנון כולל של כל היבטי הפרויקט
תכנון מפורט, כולל תקציב ולוח זמנים
ביצוע מוקפד תוך שימוש בציוד וחומרים מתקדמים ואיכותיים
עבודה באתר על פי הוראות משרד התמ”ת, בפיקוח מנהל עבודה ובטיחות, מנהל פרויקט, מפקחים ומהנדסי ביצוע
ליווי בשלבים שלאחר המסירה

המבנים שלנו
מבני התעשייה מתוכננים על ידי צוות מקצועי, בהתאם לדרישות ומוקמים באמצעות שיטות בנייה מתקדמות וחומרים איכותיים העומדים בתקנים מחמירים. שיתוף הפעולה השוטף בין האדריכל, מנהל הפרויקט, קבלני המשנה, המפקחים והגורמים הנוספים המעורבים בתהליך משלב התכנון ועד מסירת המפתחות, מבטיח ללקוחות החברה תהליך מקצועי ויעיל, ובנייה איכותית של מספר סוגי מבנים:

מחסנים

מבני אחסון בעלי שטחי רצפה גדולים ותקרות גבוהות. המבנים מבוססים על שלד פלדה איכותי, המיוצר על פי דרישה במפעל של ימקו. את השלד ניתן לחפות בכל סוגי החיפויים, כגון: פאנלים, פחים, לוחות אלומיניום ועוד.

בתי אריזה וקירור

הניסיון העשיר של ימקו בתחום החקלאות, מאפשר לה להציע פתרונות מתקדמים ואיכותיים לאחסון מזון ותוצרת חקלאית. בתי האריזה והקירור של ימקו בנויים משלד פלדה עמיד ואיכותי, ומחופים במעטפת מבודדת, על פי אפיונים ייחודיים. 

 

מבני תעשייה

תכנון והקמה של מבני תעשייה על פי מפרטים המותאמים לצרכים התפעוליים של הארגון, תוך התחשבות מקסימאלית בסטנדרטים של הנדסת אנוש ואסתטיקה ארכיטקטונית.