×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

מרכזים לוגיסטיים – חקלאיים ואחרים

בימינו חברות רבות מבינות את החשיבות של הקמת מרכזים לוגיסטיים. הרצון להתייעלות ולחיסכון במשאבים רבים הינו שמביא אותן לרכז את כלל הפעילות הלוגיסטית באתר אחד. התהליך העיקרי אשר משתפר באמצעות הקמת מרלו”ג הינו תהליך שרשרת האספקה. כאשר מרבית התהליך מתבצע באתר אחד, קצב העבודה משתפר, מתקצר ומתייעל.

כאשר אנו בימקו עומדים בפני תכנון של מרכזים לוגיסטיים, ראשית אנו מבצעים אפיון מעמיק של צרכי הלקוח. אפיון זה הינו מקיף וכולל את כל ההיבט הלוגיסטי צרכי הלקוח תוך ירידיה לפרטים הקטנים אך החשובים ביותר שכן אפיון זה יקבע את תכנון המרלו”ג על ידי המומחים שלנו ו”תפירתו” לצרכי הלקוח.

המרכזים הלוגיסטיים של ימקו מתוכננים כך שמירב שטחי האחסנה ינוצלו תוך מתן דגש לנגישות ויעילות האתר. ביצוע העבודה נעשה ביעילות רבה תוך שימת דגש לעמידה בלוחות הזמנים שתוכננו ואושרו ע”י הלקוח ותוך שמירה על נהלי עבודה ובטיחות בסטנדרטיים הגבוהים ביותר ותוך שימוש בחומרי הגלם באיכות הגבוהה ביותר.

אנו בימקו מחשיבים עצמנו כ”one stop shop”, כל תהליך הקמת המרלו”ג נעשה בתוך הקבוצה, החל משלב אפיון צרכי הלקוח והתכנון שנעשה ע”י מחלקת ההנדסה שלנו דרך ייצור חומרי הגלם בחברת האם “פקר פלדה” ועד לעיבוד חומרי הגלם שנעשה במפעל המתקדם שלנו באשקלון ולרבות הקמת הפרויקט בשטח שנעשית ע”י צוות ההקמה ומפקחי העבודה המנוסים שלנו.

והתוצאה: הקמת מרכז לוגיסטי מתוכנן בדקדוק רב בביצוע ימקו בעלת ניסיון של מעל 40 שנה, ניסיון אשר יחסוך לך זמן רב, כסף וטעויות מיותרות בתכנון ובביצוע.