×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

טכנולוגיה מתקדמת

מדגרות

לימקו ניסיון עשיר בתכנון ובניית מדגרות בהתאם לתנאים טופוגרפיים ואקלימיים שונים ברחבי העולם.  בניית המדגרה – משלב התכנון ועד לבנייה ואספקת הציוד הטכנולוגי – מתבצעת בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח  תוך ניצול הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מערכות אוטומטיות, מערכות לחיסכון באנרגיה וציוד נלווה המיוצר על ידי היצרנים הטובים בעולם.

פתרונות הזנה מתקדמים

אספקת מזון היא אחד הגורמים המשמעותיים בניהול גידול בע”ח במונחים של איכות ועלות.  ימקו מציעה מגוון עצום של פתרונות הזנה מתקדמים מתוצרת החברות המובילות בעולם.  הידע והניסיון של ימקו מאפשרים לחברה להציע פתרונות הזנה בכל קנה מידה, לכל צורך.

מתקני הזנה

ימקו מתכננת ומפעילה מתקני הזנה התואמים לדרישות הלקוח באופן מלא.  כל המערכות – החל בבדיקות מעבדה לחומרי הגלם, דרך מערכות הטחינה והכנת המזון – כפופים לביקורת קפדנית של החברה על מנת להבטיח את רמת האיכות והעקביות הגבוהה ביותר.

משחטות

תכנון, עיצוב ובניית משחטות הוא תהליך מורכב הכולל תיאום בין מספר רב של גורמים, תקנים מקומיים ודרישות טכנולוגיות.  הידע והניסיון אותם צברה ימקו בבניית משחטות מאפשרים לה להציע ללקוחותיה פתרונות מתקדמים ויעילים הממוקדים בצרכים שלהם תוך שמירה על המסגרת התקציבית ועמידה בלוחות זמנים.