×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

מטילות חופש

במסגרת המגמה העולמית לשיפור תנאי המחייה של בעלי החיים והדרישה ההולכת וגוברת מצד צרכנים וארגונים בינלאומיים לתוצרת חקלאית הגדלה בתנאים נוחים, ימקו מציעה מגוון לולי מטילות ללא כלובים, העומדים בתנאים מחמירים ביותר, ביניהם לולי אסם, לולי מעוף, לולי חופש ולולים אורגניים.

מערכות ייעודיות

רצפות. רצפות מרופדות, בעלות מערכת טפחות, מעניקות לעופות בלולי האסם, סביבת מחייה נקייה, שבה הן יכולים להסתובב באין מפריע, ללא כלובים או מחיצות.

איסוף. מערכות איסוף הביצים האוטומטיות של ימקו, מבוססות על מסוע ייחודי הממוקם במרכז הלול ומשנע את הביצים מרצפת הלול אל המבנה בו ממוקמות מערכות המיון והאריזה.  

מפלסים ובדים. בלולי המעוף של ימקו מותקנים בדי לינה לעופות בגבהים שונים, מקפצות ומפלסים על פי התקן, מתוצרת חברות מובילות, המעניקים לעופות חופש תנועה.

מערכות אורגניות. ימקו מקימה לולים אורגניים במגוון שיטות ותצורות בהתאם לתקנים, תוך מתן דגש לבחירת הציוד, הצמחייה ומקומות המסתור, לצד הקפדה על נוחות עבודתם של המגדלים.  

אינטגרציית לול מטילות

מרכזי המיון והאריזה של ימקו מספקים פתרון כולל, אמין ואיכותי למיון, אריזה ועיבוד ביצים.

אינטגרציית מטילות אופטימלית תכלול בדרך כלל שני שלבים לכל הפחות: גידול משלב הבקיעה (DOC) והמעבר לשלב ההטלה.

לאחר רכישת DOC מחברת גנטיקה מובילה, גידול הפרגיות נמשך כ-15-17 עד להגעתן לבגרות מינית.  לאחר מכן מתחיל שלב ייצור הביצים.  שלב ההטלה נמשך 15-18 חודשים עם שיעור הטלה חזוי של 80-85%.

הביצים ממוינות, נארזות ומשווקות כביצים טריות או מועברות לעיבוד תעשייתי לייצור נוזל או אבקת ביצים.

אינטגרציית לול מטילות

אפרוח בן יום D.O.C

הגעה לבגרות

ייצור ביצים

מיון ואריזה