×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

מערכות בקרה אחרות
תאורה

מערכות תאורה איכותיות מתקדמות וחסכוניות, המותאמות לעוצמות התאורה, זמני התאורה וספקטרום התאורה הרצוי, עבור כל אחד מסוגי הגידולים. רכיבי מערכות התאורה, המיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם, נבחרו בקפידה על מנת להשיג חיסכון מקסימאלי בעלויות התפעול השוטף ובעלויות האחזקה לאורך השנים.

האבסה ושתיה

בלולים של ימקו מותקנות מערכות האבסה ושתייה איכותיות מתוצרת חברות בינלאומיות מובילות. מערכות האבסה בסרט נע, מערכות האבסה רובוטיות ומערכות נוספות מובילות את המזון ממכלי מזון, המוצבים על יסודות בטון ייעודיים ומכלי מים המתוכננים על מנת לאפשר גישה קלה ומתאימים לדרישות הטכניות של מערכת השתייה. באזורים חמים במיוחד, ניתן לבודד את מכלי השתייה וכן להקים מעליהם סככות להגנה מפני קרני השמש.

מסועים

בין אם מדובר במסועים לפינוי זבל ומסועי ביצים בלולי סוללה, מסועי הזנה ומסועים ייעודיים ללולי רביה, מערכות המסועים בלולים של ימקו, מתאפיינים באמינות גבוהה המאפשרת להם פעולה רציפה לאורך זמן. מסועים אלה נשלטים ומבוקרים באופן אוטומטי ומאפשרים חיסכון משמעותי בעלויות העבודה.

המטרה

שריפה היא אחד האסונות הקשים ביותר העלולים לפקוד לולי עופות. על מנת להיאבק בהתלקחויות בלו, ימקו מציעה מערכת המטרה ייחודית, הנכנסת לפעולה עם הגילוי הראשוני של האש בלול על מנת לאפשר למגדלים להשתלט במהירות על הלהבות.