×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

רפתות

היכולות הטכניות והניסיון של ימקו בהקמת משקים חקלאיים ברחבי העולים, מיושמים בהצלחה גם בהקמת רפתות ומשקי חלב. בין אם מדובר בתכנון ראשוני והקמה של פרויקט חדש ובין אם בהרחבה של פרויקטים קיימים, השילוב הייחודי אותו מציעה ימקו, בין יכולות תכנון וביצוע, אנשי המקצוע מנוסים וחומרי הגלם איכותיים, עומד לרשותם של יזמים וחקלאים המעוניינים להקים משקי חלב. רפתות מודרניות מאופיינות במגוון מערכות התורמות לאיכות החלב, לרווחתם של בעלי החיים ולתפעול נוח בעלויות משתלמות. הרפתות של ימקו, נבנות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים במיוחד של איכות ומצוידות במערכות מתקדמות ביותר על מנת להבטיח יעילות מקסימאלית

מערכות
המערכות אותן משלבת ימקו במשקי החלב אותם היא מקימה, מיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם. היעילות והאמינות שלהן הוכחו גם בתנאים קיצוניים והשילוב ביניהן לבין מערכות בקרה מתקדמות, מאפשר הקמת משקי חלב מתקדמים ויעילים במיוחד.

בקרה
מערכות הבקרה של ימקו מעניקות למגדלים שליטה מלאה על מערכות האוורור, הצינון, ההאבסה והשתייה, מרכזות נתונים ומפעילות או מכבות את המערכות בהתאם לפרמטרים אופטימאליים שנקבעו מראש. בנוסף, משלבת ימקו במשקי חלב, גם מגוון מערכות מתקדמות המנטרות את מצבם הפיזי והבריאותי של בעלי החיים ומאפשרות ניהול נכון ויעיל יותר של המשק, גם בהיבט רווחת בעלי החיים.

מכוני חליבה

מכוני החליבה, המוצעים במספר תצורות: קרוסלה, פרלל ושדרת דג, מיוצרים מחומרי גלם איכותיים במיוחד, על מנת להבטיח עבודה רציפה לאורך שנים ועולות תחזוקה נמוכה במיוחד.

ציוד חליבה.

מערכות חליבה מורכבות ממגוון מערכות וסוגי ציוד. משאבות חלב, מכלים מקוררים, אשכולות חליבה מערכות שטיפה ועוד. הרכיבים אותם משלבת ימקו במשקי הלב אותם היא מקימה, מתאפיינים בעמידות גבוהה המאפשרת
 פעולה רציפה ואיכותית של משק החלב.

קירוי והצללה

ימקו מציעה מספר פתרונות לקירוי והצללה של רפתות, ביניהם: סככת צינון בבנייה קלה המצוידת במאווררים איכותיים, וילונות מבודדים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשרים בידוד מקסימאלי לרפת, רשתות צל ועוד.

אוורור

מערכת האוורור לרפתות המוצעת על ידי ימקו, הכוללת מאווררים רבי עוצמה המותקנים בסככה, נשלטת באופן אוטומטי בהתאם לטמפרטורה ולמהירות הרוח ובכך מאפשרת חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל והקטנת הבלאי של המאווררים.

הזנה

החל ממכלי תערובת עמידים המוקמים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועד למערכות ההזנה והשתייה ברפת, מערכות ההזנה המתקדמות של ימקו נוצרו על מנת לפעול בדייקנות ואמינות מקסימאליות, לאורך זמן.

אינטגרציה

פרות הרות

עגלים

פרות חולבות

 

מכון חליבה