×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

פטם אורגני

במסגרת העדפה ברורה של קהילת צרכנית הולכת ומתרחבת בעולם, אפשר היום לרכוש לא רק פירות וירקות אורגניים אלא גם מיני בשר אורגניים ובהם עוף אורגני.

לנו בימקו, בדומה להרבה מאוד אנשים בעולם כולו, יש אג’נדה והיא ירוקה ואורגנית.

אנו בימקו נוכל לספק לך את הלול המושלם לגידול עוף אורגני ותוך כדי ליווי וייעוץ לגידול נכון ובריא של העוף. באמתחתנו ניסיון של עשרות שנים בהקמת חוות לולים ובשנים האחרונות החלטנו להתמקצע גם בתחום האורגני.

אנו משתדלים כי התנאים בלול האורגני יהיו קרובים ככל שניתן לתנאי הטבע, הן ע”י הקפדה על אוכל אורגני באיכות גבוהה ושמירה על איזון בתזונת העופות ללא שימוש באנטיביוטיקה וחומרים כימיים והן ע”י שמירה על מרחב מחיה מרווח משמעותית לעומת לול פטם רגיל.

נשמח לתכנן עבורך את הלול שיביא לך קהל צרכנים חדש, המוכן לשלם הרבה יותר מהמקובל בשוק הרגיל.

מערכות ייעודיות

חימום. לולי פטם, הקולטים אפרוחים בני יום, אמורים לשמור על טמפרטורה קבועה של 30 מעלות צלזיוס. מערכות החימום, הכוללות תנורים גז ומאווררים לפיזור שווה של החום ברחבי הלול מאפשרות לשמור על טמפרטורה בריאה וקבועה, גם באזורים בהם שורר מזג אוויר קר במיוחד.

אינטגרציית לול פטמים

תהליך גידול הפטמים אורך 38-42 ימים, אחריהם מועברים העופות למשחטה.  הפטמים גדלים במבנים בעלי בקרת אקלים אוטומטי לגמרי.  הבקרה כוללת: תאורה, פחמן דו חמצני, מזון, שתייה, אקלים ולחות על מנת לשמור על טמפרטורה אופטימלית ועקבית בקיץ ובחורף בהתאם לשלב הגידול של הפטם.

שטח הגידול האופטימלי הוא 16 פטמים למ”ר, בהתחשב בתנאי האקלים המקומיים.

 

אינטגרציית לול פטמים

אפרוח בן יום

גידול (פטם)

משחטה

עיבוד