×
צור קשר ❯
×

יתרון לשולחי קו”ח (העתק הדבק)

תעשיית העופות

תחום גידול העופות הוא אחד התחומים המתקדמים ביותר בעולם החקלאות. לולי עופות מתקדמים הם מבני היי-טק המנוהלים ומפוקחים על ידי מערכות ממוחשבות, בכל פרמטר אפשרי. מבני הלולים מתאימים לגידול עופות לבשר או ביצים, תוך שמירה אופטימאלית על רווחתם של בעלי בחיים.

בניה
בימקו מקדישים תשומת לב רבה לשילובם של מהנדסים ומתכננים מנוסים, החל מהשלבים הראשונים של כל פרויקט. גישה זו מאפשרת לנו להציע פתרונות יעילים וכלכליים, להניח יסודות ולהקים מבנים חקלאיים בהתאם לתנאי השטח ולתקנות החלות במדינות שונות ובמחוזות שונים סביב העולם. אנו מקפידים לרכוש חומרי גלם מיצרנים מובילים, העומדים בתקנים בינלאומיים. בנוסף, אנו משתמשים ברכיבים מוכנים מראש המסוגלים לעמוד בתנאים קשים במיוחד, לאורך זמן.
אנו מקפידים על שיטות הבניה שלנו כשם שאנו מקפידים על רמת התכנון הראשוני ועל איכות חומרי הגלם. ימקו שואפת להגיע לסטנדרטיזציה של שיטות העבודה כדי לאפשר הקמה של פרויקטים, בלוחות זמנים צפופים, על ידי צוותים מצומצמים, על מנת להגיע לתוצאות איכותיות, תוך צמצום עלויות הבנייה.
רצפות הבטון של הלולים מיוצרות מחומרי גלם איכותיים במיוחד ומפולסות באמצעות ציוד איכותי ומתקדם. התכנון הייחודי של תשתית הבטון מאפשר את הרחבת המרווח בין רכיבי המתכת לקרקע ובכך מונע חלודה ובלייה מוקדמת.

מערכות (כללי)

בהקמת לולי העופות המתקדמים של ימקו, נעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובמגוון מערכות המאפשרות תפעול קל ויעיל, לצד עמידות גבוהה לאורך זמן.

תכנון הלולים מאפשר להם להשתלב בסביבתם בהתאם לתקנים המקומיים ומציע מגוון יתרונות:
מערות אוורור מתקדמות
מערכות קירור ומחזור מים
מערכות גיבוי לתאורה מקרים של הפסקות חשמל
גנרטור חירום לגיבוי מערכת האוורור
שליטה מרחוק, בכל המערכות באמצעות מחשב
איכות גבוהה וגימור איכותי